Her er de foreløpig bekreftede utstillerne for 2019

utstillere-grusbane2

ABC Fritid

Allskog SA

Ami import & eksport

Andersen Gave & Gravering

ARTi design

Astrid Johanne Wirum

Auto 8-8 Sildnes & Halaas AS. avd Eide

Bad og Fritid AS

Bertel O Steen Molde

Bil & Caravan Molde as

Brito spekemat

Brubekken Gardsmeieri

Bufetat Region Midt Fosterhjemstjenesten avd. Molde

Bunadnemnda i Nordmøre og Romsdal Ungdomslag

Bæstes Bakeri AS

Cathrines Alternativ AS

CF MASKIN MELHUS AS

Dahl Trade

Drågen Smokehouse AS

Drågen Smokehouse AS

Dukkemor

Eiksenteret Midt-Norge

Elin-Grethe Haddal (Lappelina)

Elvathun

EvaK Design

Fannefjorden knivforening

Fasadeprodukter AS

Felleskjøpet Agri SA

Flataker Industrier A/S

Frøysagarden

Geno SA

Gjemnes arbeiderparti

Gjemnes Fremskrittsparti

Gjemnes kommune

Gjemnes krf

Gjemnes og Tingvoll Bonde og Småbrukarlag

Gjemnes Senterparti

Gjemnes SV Møre og Romsdal SV

Gjemnes Venstre

Gjensidige Nordmøre og Romsdal

G-Sport Kristiansund AS

Gårdsslakteriet Sylte AS

Halås Gårdsutsalg

HaRu Systemer as

Haukås ATV

Heimebakst

Heimlaga AS

Hella Maskin as

Henger1 AS

Hildes Glutenfrie Bakeri

HTL Electric Group AS

Høgmofjøs AS

Håndverkstedet for barn & unge

IDG Tools

iElektro AS

Imagine

Incense AS

Inger Lise Engen Brukskunst

Isabell Berg

Istad Kraft AS

Jakt & Fiskespesialisten AS/Carl Zeiss Nordic

JIM FARSTAD

Jo-sætra produkter as

Juro Caravan AS

Jørn Jensen Lærhandel As

Kisti Gjeldnes

Knut E. Sandvik og Inge H. Hågensen

Landbruk Nordvest

Landbruksteknikk AS

Lanullva

Letthus AS

Liv Runde

Lomelde Gard DA

Madsen Design AS

Manseur

Marit Røsandhaug

Marit Røsandhaug.

Marit Skaug Larsen

Mimmis salgsbod

Mosbøen Gård

Motorstopp as

Møller Bil Molde

Møre og Romsdal Bondelag

Møre og Romsdal Hobbyfjærfeklubb

Møre og Romsdal Handel og Kontor

Nardo Bil Nordvest

Ninas Syloft

Nofence AS

Norlog AS

Norlog AS

Norske Bunader Møre og Romsdal AS

Norsol A/S

Norsvin

Nortura SA

Norwex

Oldervik rododendronhage – Magnar Oldervik

Optituning avd Møre og Romsdal

Orkel Direkte AS

Pensjonisten – Hans Arne Orset

Polarbad Vest AS

PotetBua

PROFO Nordmøre og Romsdal

Psoriasis- og Eksemforbundet Romsdal

Ramsis AS

Reginol Trading AS

Romsddalsbanken

Rørosbua as

Safari Bodyart Studio AS

Sigrun Silseth/Elsa Grønset

Siwen systue

Slakthuset Eidsmo Dullum AS

Smøla Fisk&sjømat

Smølagrønt

SpareBank1 Nordvest

Sparebanken Møre

Svein Gammelsæter

Søndagsskolen Nordmøre krets

Talgø MøreTre AS

Talgø MøreTre AS

TINE SA

Toyota Material Handling

Trimakk Nord Møre

Trollheimen sysenter

Tyr Møre og Romsdal

Uglan supporterklubb

Vaagland Båthotell AS

Varegrossisten as

Vindex As

Vorpå Røkeri

Wenches systue

Wood Mizer Nordic AS

Øre Vilt

Åndal Maskin AS Salg-Utleie

Åse Paulsen